בית / תוספים / תוסף להאצת האתר וורדפרס סופר קש
תוסף להאצת האתר וורדפרס סופר קש תוסף להאצת האתר וורדפרס סופר קש 2017 11 14 13 07 30

תוסף להאצת האתר וורדפרס סופר קש

תוסף להאצת האתר וורדפרס סופר קש תוסף להאצת האתר וורדפרס סופר קש 2017 11 14 13 07 30 300x110

תוסף זה מייצר קבצי HTML סטטי מן הבלוג שלך דינמי WordPress. לאחר קובץ HTML נוצר שרת האינטרנט שלך ישרת את הקובץ במקום עיבוד כבד יחסית יקר יותר וורדפרס PHP סקריפטים.

קובצי ה- HTML הסטטיים יוגשו לרוב המכריע של המשתמשים שלך:

 1. משתמשים שאינם מחוברים.
 2. משתמשים שלא השאירו תגובה בבלוג שלך.
 3. או משתמשים שלא צפו בפוסט מוגן בסיסמה.

99% מהמבקרים שלך יוגשו קבצי HTML סטטיים. קובץ שמור אחד יכול להיות מוגש אלפי פעמים. מבקרים אחרים יוגשו קבצים מותאמים אישית מותאמים אישית המותאמים לביקור שלהם. אם הם מחוברים או השאירו הערות, הפרטים האלה יוצגו ויוצגו במטמון עבורם.

הפלאגין משרת קבצים במטמון בשלוש דרכים (מדורגות לפי מהירות):

 1. מוּמחֶה. השיטה המהירה ביותר היא באמצעות Apache mod_rewrite (או כל מה מודול דומה שרת האינטרנט שלך תומך) לשרת “supercached” קבצי HTML סטטי. זה לגמרי עוקף PHP והוא מהיר מאוד. אם השרת שלך הוא נפגע על ידי מבול של תנועה סביר יותר להתמודד כמו הבקשות הן “מצית”. זה דורש את מודול Apache mod_rewrite (אשר מותקן כנראה אם ​​יש לך קישורים קבועים מותאמים אישית) וכן שינוי של קובץ. Htaccess שלך מסוכן והוא עלול להוריד את האתר שלך אם שונה באופן שגוי.
 2. פָּשׁוּט. Supercached קבצים סטטיים יכול להיות מוגש על ידי PHP וזו הדרך המומלצת של שימוש plugin. תוסף ישמש “supercached” הקובץ אם הוא קיים וזה כמעט מהר כמו שיטת mod_rewrite. קל יותר להגדיר את הקובץ. Htaccess לא צריך להיות שונה. אתה עדיין צריך קישור קבוע מותאם אישית. תוכל לשמור חלקים מהדינמיקה שלך במצב דינמי זה.
 3. מטמון WP במטמון. זה משמש בעיקר למטמון דפים עבור משתמשים ידועים, כתובות אתרים עם פרמטרים והזנות. משתמשים ידועים מחוברים למשתמשים, אורחים שמשאירים הערות או כאלה שצריכים להציג נתונים מותאמים אישית לכל משתמש. זוהי השיטה הגמישה ביותר במטמון מעט איטי יותר. מטמון WP-Cache גם מטמון ביקורים של משתמשים לא ידועים אם Supercaching מושבת. אתה יכול לקבל חלקים דינמיים לדף שלך במצב זה יותר מדי. מצב זה מופעל תמיד, אך ניתן להשבית אחסון במטמון עבור משתמשים ידועים, כתובות אתרים עם פרמטרים או עדכונים בנפרד. קבע את קבוע “DISABLE_SUPERCACHE” ל 1 שלך wp-config.php אם אתה רוצה להשתמש במטמון WP-Cache בלבד.

אם אתה לא מרגיש בנוח עם עריכת קבצי PHP ואז להשתמש במצב פשוט. קל להגדיר מהר מאוד.

הגדרות מומלצות

 1. מטמון פשוט.
 2. דחוס דפים.
 3. אל תעביר דפים במטמון עבור משתמשים מוכרים.
 4. מטמון לבנות מחדש.
 5. תמיכה ב- CDN.
 6. בדיקות נוספות בדף הבית.

איסוף אשפה הוא מעשה של ניקוי קבצים מטמון כי הם מעודכנים ומעופשים. אין ערך נכון לזמן התפוגה, אבל נקודת התחלה טובה היא 1800 שניות.

להורדה

אודות bobi12

תבדוק בנוסף

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus 2017 11 17 12 00 48 310x165

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus

היא מערכת התגובות הפופולרית ביותר באינטרנט, המצויה על ידי מיליוני בעלי אתרים כדי להגדיל את …