בית / תחזוקת האתר וורדפרס / תוסף וורדפרס Formidable Forms – Form Builder for WordPress
תוסף וורדפרס Formidable Forms – Form Builder for WordPress תוסף וורדפרס Formidable Forms – Form Builder for WordPress 2017 11 16 18 46 10 660x265

תוסף וורדפרס Formidable Forms – Form Builder for WordPress

תוסף וורדפרס Formidable Forms – Form Builder for WordPress תוסף וורדפרס Formidable Forms – Form Builder for WordPress 2017 11 16 18 46 10 300x93

וורדפרס טופס בונה PLUGIN

Formidable Forms הוא תוסף גמיש ללא תשלום וורדפרס טופס. צור בקלות טופסי יצירת קשר, סקרים וסקרים, טופסי יצירת עופרת, טפסי דוא”ל, וכל צורה אחרת שאתה מדמיין. התחל עם מראש נבנה טופס יצירת קשר או ליצור טפסים מותאמים אישית לחלוטין.מן הצד הקטן הקטן opt-in טופס גדול עבודה ותעסוקה טופס בקשה, Formidable טפסים בנויה לעשות את כל זה. למידע נוסף על Formidable Forms ב-FormidableForms.com

צור טופס יצירת קשר מקצועי וורדפרס ללא כל קוד. קבל טפסים ידידותיים לנייד שנראים נהדר בכל גודל מסך. בנוסף, שינוי תבנית הפריסה הוא פשוט עם מחלקות פריסה כלולות.אם אתה צריך התאמות אישיות מתקדמות יותר, יש לך גישה מלאה לשנות את הטופס HTML ו- CSS.

הצג טופס בונה תיעוד

כל התכונות שאתה צריך עבור טפסים WORDPRESS יפה

צור צורות ללא הגבלה עם כל סוגי השדות החיוניים.

 • טקסט בשורה אחת (עבור שמות, מספרי טלפון, כתובות ועוד)
 • אֶלֶקטרוֹנִי
 • כתובת אתר
 • טקסט פסקה
 • כפתורי רדיו
 • תיבות סימון
 • תיבות נבחרות בחר
 • תיבת הסימון reccaptcha (בלתי נראה או בלחיצה אחת)

תבניות טופס

יצירת טפסים תוך שניות עם תבניות טופס שנבנו מראש . או להוסיף תבניות טופס משלך ולייצא את הטפסים לשתף. תבנית טופס יצירת קשר חינם כלולה בעת התקנת Formidable Forms. יש לנו גם ספריה הולכת וגדלה של תבניות טופס להורדה .

התאמה אישית של טפסים WORDPRESS שלך

בין אם אתה מתחיל מאפס או מתבנית טופס, הטפסים שלך יכול להיות מותאם אישית בכל מקרה שתרצה.

 • שלח הודעות דוא”ל ללא הגבלה טופס autoresponders .
 • השתמש בטקסט מציין מיקום של קלט בשדות טופס שמתבהרים עם תחילת ההקלדה.
 • השתמש בשיעורי CSS המוכנים שלנו (או בכיתות CSS המותאמות אישית שלך) כדי לארגן את שדות הטופס וליצור טפסים מרובי עמודים
 • שנה את טופס HTML לצרכים האישיים שלך.
 • התאם אישית את הודעת ההצלחה של הטופס ושלח טקסט לחצנים.

סגנון טפסים WORDPRESS שלך ללא קוד

השתמש מובנית חזותית טופס צורה גנרטור באופן מיידי להתאים אישית את המראה והתחושה של טפסים WordPress שלך. עם רק כמה קליקים, הטופס שלך יכול להיות שונה כדי להתאים את הסגנון האישי שלך. תבנית אחת של סגנון עיצוב תחול על כל הטפסים באתר שלך. אבל אם אתה מחליט שאתה צריך סגנונות שונים עבור צורות שונות, Formidable Forms Pro מחכה.

לפרסם את וורדפרס טפסים בקלות

לאחר טופס WP שלך בנוי ומעוצב בדיוק כמו שאתה אוהב את זה, לפרסם עם ממשק משתמש קל לשימוש בונה shortcode . קישורים ישירים זמינים גם עבור מקדימות טופסו סקרי שליחה בדף ריק.

הגנה על דואר זבל מסוג Honeypot כלולה בכל טופס אתר, אך ניתן גם להוסיף reCAPTCHA בלתי נראה, בלחיצה אחת reCAPTCHA, ו- Akismet לשליטה נוספת בספאם בטפסים ליצירת קשר.

שמור כל הגשת טופס

ייתכן שאתה כבר יודע את זה, אבל שליחת הודעות דוא”ל עם אתר האינטרנט שלך מתארח וורדפרס אינו אמין 100%. אבל כל להוביל שנתפסו בטפסים ליצירת קשר מקוון חשוב. לא לאבד אחד! זו הסיבה פורמדיאבל שומר כל טופס יצירת קשר במסד הנתונים שלך וורדפרס ורשימות אותם בדף פורמייד שלך -> רשומות. עכשיו גם אם הודעת דוא”ל טופס נכשל, לא תאבד להוביל.

האם אתה צריך טפסים תואמי GDPR ? אין בעיה. כבה את מעקב ה- IP או את ההגדרה כדי לשמור את הגשות הטופס שלך, או הוסף שדה תיבת סימון לטופס שלך כדי לקבל הסכמה.

צריך לייבא את הפניות שלך לשירות אחר כמו MailChimp? אין בעיה. טופס הייצוא מוביל ל- CSV ולאחר מכן לפתוח אותו ב- Excel או לייבא בכל מקום.

בנוסף, לא לאבד מוביל על ידי מחיקת טופס בטעות. שלח טפסים לפח ושחזר אותם במידת הצורך.

להורדה

אודות bobi12

תבדוק בנוסף

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus 2017 11 17 12 00 48 310x165

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus

היא מערכת התגובות הפופולרית ביותר באינטרנט, המצויה על ידי מיליוני בעלי אתרים כדי להגדיל את …