בית / תוספים / תוסף וורדפרס לניהול אירועים 2018
תוסף וורדפרס לניהול אירועים 2018 תוסף וורדפרס לניהול אירועים 2018 2017 11 14 15 18 27

תוסף וורדפרס לניהול אירועים 2018

תוסף וורדפרס לניהול אירועים 2018 תוסף וורדפרס לניהול אירועים 2018 2017 11 14 15 18 27 300x124

צור יומן אירועים ולנהל אותו בקלות. הפלאגין ‘יומן אירועים’ מספק איכות ברמה מקצועית ותכונות הנתמכות על ידי צוות שניתן לבטוח בו.

ארוז עם המון תכונות שימושיות, לוח האירועים של השבט המודרני הוא מוכן ללכת ישר מהקופסה. זה להרחבה, קל לשימוש, להתאמה אישית לחלוטין.

מחפש פונקציונליות נוספת, כולל אירועים חוזרים, מכירת כרטיסים, אירועים שנשלחו לציבור, תצוגות חדשות, שילוב אירועים ב- Facebook ועוד?

עזיבת אירועי לוח PRO ו תוספות אחרות

כלי ייבוא ​​חדש! 
ביצענו ייבוא ​​אירועים בכמות גדולה יותר לניהול מאשר אי פעם. שירות התוספות של ‘יומן האירועים’ מאפשר לך לייבא אירועים ממקורות מועדפים, כולל Facebook, Meetup, יומן Google, iCalendar, CSV ו- ICS.
בדוק את צובר האירועים כעת .

בונה מוצק & נתמך

לוח האירועים הוא בעל מבנה צורת WordPress.

התוסף לוח אירועים כבר מבוקר על ידי מומחים רבים בתעשייה וורדפרס, כולל מפתח הליבה מארק ג ‘קית עבור אבטחה & חבר תוסף ביקורת חבר פיפין וויליאמסון עבור שיטות עבודה מומלצות תאימות תוסף.

צוות התמיכה המסור שלנו שפך מאות שעות לתוך QA, בדיקות שמישות חודשית, וראיונות משתמשים רבים כדי להבטיח איכות וקלות שימוש. אנחנו עומדים מאחורי העבודה שלנו ומציעים תמיכה אור שבועית לקהילה באמצעות פורום התמיכה של וורדפרס.

אם אתה צריך רמה עמוקה יותר של תמיכה או תגובה מהירה יותר לשאלה הספציפית שלך, לוח האירועים שלנו Add-on-add כוללת גישה לפורומי התמיכה הפרמיה שלנו עם זמן תגובה של 24-48 שעות במהלך השבוע.

תהנה באמצעות לוח האירועים, לדעת איך להגיע מתחת למכסה המנוע רוצה להרוויח כסף לעזור לאנשים? אנו מגדלים את צוות הקהילה שלנו ואוהב לשמוע ממך. אם אתה מעוניין,לבדוק את זה!

PLUG-N-PLAY או ניתן להתאמה אישית

לוח האירועים ‘אירועים’ בנוי כדי לעבוד מתוך התיבה. רק להפעיל אותו, להגדיר את ההגדרות כדי להתאים לצרכים שלך ואתה תהיה ביצוע אירועים בתוך פחות מ 5 דקות.
או להתאים אישית את זה כדי להתאים לצרכים הספציפיים שלך. יומן האירועים נבנה על ידי מפתחים, עבור מפתחים … זה מוכן להיות הבסיס לפריצות הפרועות ביותר שלך:

לוח האירועים ‘אירועים’ בנוי כדי לעבוד מתוך התיבה. רק להפעיל אותו, להגדיר את ההגדרות כדי להתאים לצרכים שלך ואתה תהיה ביצוע אירועים בתוך פחות מ 5 דקות.

להורדה

אודות bobi12

תבדוק בנוסף

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus 2017 11 17 12 00 48 310x165

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus

היא מערכת התגובות הפופולרית ביותר באינטרנט, המצויה על ידי מיליוני בעלי אתרים כדי להגדיל את …