בית / קידום אתרים / תוסף וורדפרס להקטנת תמונות EWWW Image Optimizer
תוסף וורדפרס להקטנת תמונות EWWW Image Optimizer תוסף וורדפרס להקטנת תמונות EWWW Image Optimizer 2017 11 14 15 12 51

תוסף וורדפרס להקטנת תמונות EWWW Image Optimizer

תוסף וורדפרס להקטנת תמונות EWWW Image Optimizer תוסף וורדפרס להקטנת תמונות EWWW Image Optimizer 2017 11 14 15 12 51 300x134

כלי האופטימיזציה של תמונה EWWW יגדיל את מהירויות הדף שלך באמצעות אופטימיזציה של תמונות. מהירויות דפים גבוהות יותר יכולות לגרום לדירוג טוב יותר במנועי החיפוש, וכן ישפרו את שיעורי ההמרות (גידול במכירות ובהרשמות). זה יהיה גם לחסוך לך שטח אחסון ורוחב פס. בעוד EWWW IO באופן אוטומטי לייעל תמונות חדשות שאתה מעלה, הוא יכול גם לייעל את כל התמונות שכבר הועלו, וכן לחלופין להמיר את התמונות שלך לפורמט הקובץ הטוב ביותר. אתה יכול לבחור פיקסל מושלם דחיסה או אפשרויות דחיסה גבוהה כי הם lossless חזותית.

EWWW IO יהיה לייעל את התמונות שהועלו ונוצרו על ידי כל תוסף, וכולל אינטגרציות מיוחדות עם תוספים פופולריים רבים, המפורטים להלן.

מדוע להשתמש ב- EWWW Image Optimizer?

  1. אין הגבלת מהירות ו גודל הקובץ מוגבל . באמצעות אופטימיזציה אוטומטית הרקע אופטימיזציה מקביל אופציונלי, להיפטר עיכובים להעלות ולחזור לעשות את מה שאתה אוהב.
  2. טיפול חלקה עם אופטימיזציה מושלמת פיקסל באמצעות כלים מובילים בתעשייה ו טיוח פרוגרסיבי.
  3. מומנט גבוה כפי שאנו מביאים לך את הטוב ביותר דחיסה / איכות יחס זמין עם אפשרויות lossy שלנו JPG, PNG, קבצי PDF.
  4. הסתגלות היגוי עם אפשרויות המרה חכמה כדי לקבל את פורמט התמונה הנכון עבור העבודה (JPG, PNG, או GIF).
  5. חניה חינם תוסף הליבה הוא בחינם ותמיד יהיה. בנוסף, אם תבחר בממשק ה- API, לעולם לא תשלם עבור תמונה שאיננו יכולים לדחוס, לעולם לא תחויב עבור חודש שבו אינך משתמש בממשק ה- API, ולזיכויים ששולמו מראש לא יפוג. בנוסף, קבל WebP התמונה הדור ללא עלות נוספת: כל JPG או PNG ניתן להמיר בפורמט הדור הבא של Google.
  6. כיסוי מקיף: אין תמונה נשאר מאחור, לייעל את כל מה על האתר שלך, מעבר רק WordPress Media Library.
  7. בטיחות ראשית: כל התקשורת מאובטחת עם הצפנת SSL העליונה.
  8. סיוע בצד הדרך: תמיכה ברמה הגבוהה ביותר נמצאת בדנ”א שלנו. בעוד לקוחות ה- API מקבלים עדיפות עליונה, אנו עונים על כל שאלה של תמיכה אחת עם טיפול.
  9. Pack a חילוף: גיבויים תמונה חינם לאחסן את התמונות המקוריות שלך במשך 30 יום.

תמונות יכול להיות מותאם באמצעות כלים בשרת שלך בחינם (jpegtran, optipng, pngout, pngquant, gifsicle, cwebp), או יכול להיות מותאם באמצעות שרתים מיוחדים לנצל את הכלים הטובים ביותר הזמינים במצב lossless או lossy. דחיסת lossy שלנו משתמשת באלגוריתמים ייחודיים כדי להשיג דחיסה מקסימלית תוך שמירה על איבוד חזותית. ניתן להמיר את התמונות שלך לתבנית הקובץ המתאימה ביותר באמצעות האפשרויות המתאימות. באמצעות EWWW IO API יאפשר התוסף לעבוד על כל פלטפורמת אירוח, והוא יכול גם להיות רצוי אם אתה לא יכול, או לא רוצה להשתמש בפונקציה exec () בשרת שלך, או מעדיפים לבטל את דרישות המשאב של אופטימיזציה.

אם אתה זקוק לגרסה של הפלאגין הזה לשימוש ב- API בלבד, ראה ענן האופטימיזציה של תמונות EWWW . זה הרבה יותר קומפקטי כפי שהוא אינו מכיל קבצים בינאריים או כל אזכור של exec () פונקציה.

להורדה

אודות bobi12

תבדוק בנוסף

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus 2017 11 17 12 00 48 310x165

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus

היא מערכת התגובות הפופולרית ביותר באינטרנט, המצויה על ידי מיליוני בעלי אתרים כדי להגדיל את …