בית / בילדר לבניית אתרים / תוסף וורדפרס אלמנטור 2018
תוסף וורדפרס אלמנטור 2018 תוסף וורדפרס אלמנטור 2018 2017 11 16 17 37 11

תוסף וורדפרס אלמנטור 2018

תוסף וורדפרס אלמנטור 2018 תוסף וורדפרס אלמנטור 2018 2017 11 16 17 37 11 300x107

הגיע הזמן לבונה של דפים חיים, ללא מגבלות עיצוב. בונה דפים המספק עיצובים הדף מתקדמים ויכולות מתקדמות, מעולם לא ראיתי לפני וורדפרס.

הגיע הזמן אלמנטור .

מהיר יותר. הרבה יותר מהר.

תגובה מיידית היתה תכונה מרכזית שרצינו להשיג. וכך עשינו. מיידי גרור & ירידה בונה הדף, מיידי לערוך לחיות, לטעון דף מיידי. המהירות של אלמנטור אינה מתאימה לכל בונה דפים אחר, ללא תשלום או בתשלום. זה עושה את ממשק כיף וקל לעבוד עם, כמו גם מקטין את הזמן הדרוש לעיצוב.

עיצוב חי. באמת לחיות.

לעולם לא לעבוד שוב על backend ו לנחש איך את המראה ייראה. עם בונה דף אלמנט, אתה עורך את הדף ובו זמנית לראות בדיוק איך זה נראה. אלמנט תכונות עיצוב חי & עריכה מוטבעת, ולכן כל התהליך של כתיבה ועיצוב נעשה ישירות על הדף, ללא צורך ללחוץ על עדכון או לעבור למצב תצוגה מקדימה.

הפתעות לא תראה בשום מקום אחר.

עם תכונות ייחודיות של אלמנטור, אתה יכול ליצור אתרי אינטרנט שיש להם “מגע מעצב” מסוים. בין תכונות בונה הדף שלנו הם: צללים תיבת, שכבות רקע, אפקטים מרחפים, אפקטים כותרת, אנימציות, מחלקים צורה, רקעים צבע ועוד.

ספריית תבניות.

הוספנו את ספריית התבניות , הכוללת אוסף של 100 + תבניות וורדפרס יפות, המיוצרות עבורך על ידי המעצבים המובילים שלנו. תוכל לשמור אותם ולהשתמש בהם שוב בדפים שונים, או לייצא אותם לאתרים שונים לגמרי עם בונה הדפים שלנו.

נייד ראשון. עריכה לנייד.

אלמנט עמוד בונה מגיע עם ערכת כלים בלעדי, המאפשר לך ליצור באמת אתר תגובה בצורה חדשה ויזואלית. גודל גופן שונים, ריפוד ושוליים לכל התקן, כדי להפוך את סדר העמודה, זה בונה הדף החזק ביותר ניידים ליצירת אתרי תגובה מושלמת.

בטל / בטל & היסטוריית גרסאות.

בונה הדף שלנו כולל ביטול וביצוע פעולה חוזרת עבור כל פעולה שתבצע. לחץ על Ctrl / Cmd + Z, או עיין ברשימה המלאה של הפעולות. רוצה לחזור אחורה עוד יותר? עבור אל מהדורות כדי להציג רשימה מלאה של כל הגירסאות שנשמרו קודם לכן של הדף.

בַּד. תבנית דף ריק עבור דפי נחיתה.

עצב את כל הדף שלך בבנאי הדף. אין כותרת, אין כותרת תחתונה, רק אלמנט. זה מושלם עבור דפי נחיתה ואת הקרובים עמודים בקרוב. בד עובד על כל נושא, ומאפשר לך להיפטר באזור הכותרת אז אתה מקבל תבנית ריקה לעבוד על.

מובנה מצב תחזוקה & בבנייה.

צריך להביא את האתר למצב לא מקוון לצורך תחזוקה? השתמש בונה דף אלמנט נבנה במצב תחזוקה & תכונה בקרוב כדי להראות את המבקרים שלך בבנייה / מגיע בקרוב הדף.

נסה אלמנטור PRO. בונה הדף הטוב ביותר עבור WORDPRESS.

אם חשבת אלמנט הוא מלא תכונות שימושיות, לבדוק את אלמנטור Pro! אלמנט Pro מרחיב את התכונות הבסיסיות עוד יותר, ומאפשר לך לשלוט באתר כולו שלך עם אלמנטור.

צורות עיצוב לחיות על frontend, להתאים אישית את הבלוג שלך חזותי, לשלב שקופיות, WooCommerce, יישומונים גלובלי, CSS מותאם אישית ועוד. שדרג עכשיו אלמנט Pro!

28 יישומונים חינם וספירה

ארזנו 28 של יישומונים שימושיים ביותר לתוך בונה הדף שלנו. נכון, זה הרבה יותר ממה שהיה לנו להציע, אבל רצינו לא חילוף יישומון ממך, כך שתוכל להגיע לראש יכולות העיצוב שלך.

להורדה

אודות bobi12

תבדוק בנוסף

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus 2017 11 17 12 00 48 310x165

תוסף וורדפרס מערכת תגובות Disqus

היא מערכת התגובות הפופולרית ביותר באינטרנט, המצויה על ידי מיליוני בעלי אתרים כדי להגדיל את …